خبر خوب| این بانوی ایرانی به فرمایشات رهبر انقلاب عمل کرد

امروز برایتان از اهدای زمین رایگان به 2500 خانوار تهرانی می‌گوییم و کیف‌تان را با خبر نخستین مدال کوراش زنان کوک می‌کنیم. در آخر هم برایتان روایت بانوی کارآفرینی را می‌آوریم که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را روی چشمش گذاشت.

خبر خوب| این بانوی ایرانی به فرمایشات رهبر انقلاب عمل کرد

گروه خبر خوب: بعضی شب‌ها دیر صبح می‌شود؛ ولی بالاخره صبح می‌شود، سخت می‌گذرد، اما مهم این است که بالاخره رنگ خورشید به نگاه ما می‌خورد. نمی‌دانیم اکنون در کدام مرحله از زندگی‌تان هستید ، اما این را بدانید که هیچ سختی قرار نیست ماندگار باشد.  خدای مهربان که غنی و تواناست به ما گفته است: «ألَیسَ اللهُ بِِکافٍ عَبدَهُ» آیا خداوند برای کفایت امور بنده‌اش بس نیست؟ یعنی‌ای بنده‌ من، برای همه‌ کسری و کمبودهای دنیوی و اخروی‌ات من هستم.  این سخن خدا چقدر انسان را راحت می‌کند و به او آرامش می‌بخشد؟! لذاست که فرمود: ألا بِذِکرِ اللهِ تَطمَئِنُّ القُلوبُ، دل‌ها با یاد خدا آرامش می‌یابد. 

۲۵۰۰ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان تهران، زمین رایگان اهدا شد.  * اهدای زمین رایگان به ۲۵۰۰ خانوار تهرانی اولین خبر خوب امروزمان حسابی کیف‌تان را کوک می‌کند؛ جانم برایتان بگوید که همزمان با میلاد پیامبر (ص) تحت عنوان پویش پیامبر رحمت با حضور وزیر راه و شهرسازی به ۲۵۰۰ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان تهران زمین رایگان اهدا شد. متراژ زمین‌ها بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ متر است.  این زمین‌ها در شهرهای پرند، رباط کریم، اسلامشهر، فیروزکوه، دماوند، پاکدشت و پیشوا تحویل متقاضیان شد. فرآیند اختصاص این زمین‌ها بر اساس ارزش قطعات است. بدین صورت که برخی قطعات به یک خانواده، دو خانواده یا سه خانواده واگذار می‌شود.  افراد مشمول، خانواده‌هایی هستند که در سامانه طرح‌های حمایتی مسکن ثبت نام کرده و پالایش شدند. اما اگر از این طرح جا ماندید نگران نباشید مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفته است، واگذاری زمین در فصول مختلف سال مجددا تکرار می‌شود و خانواده‌های دارای ۴، ۵، ۶ و ۷ فرزند در اولویت این قطعه زمین‌ها هستند. 

«دنیا آقایی» نخستین مدال کوراش زنان در بازی‌های آسیایی را به رنگ نقره کسب کرد.  * نخستین مدال کوراش زنان ایرانی اما بشنوید از افتخار آفرینی یک دیگر از بانوان ایرانی؛ «دنیا آقایی» در وزن ۷۰-کیلوگرم کوراش (نوعی از رشته کشتی) طی چهار دقیقه مبارزه پیروز شد و برنز خود را مسجل کرد. دنیا آقایی در مسابقه فینال برابر دان یو از کشور میزبان ضربه فنی شد تا نخستین مدال کوراش زنان در بازی‌های آسیایی را به رنگ نقره کسب کند. آقایی که امروز جواب ۱۵ سال تلاش و زحمت در رشته کوراش و جودو را گرفت، می‌گوید: «خیلی دوست داشتم که مدال طلا را به‌دست بیاورم اما متاسفانه نشد. از همه کسانی که در این مسیر به من کمک کردند، تشکر می‌کنم. امیدوارم که بتوانم جبران کنم.» خوش خبر باشید بانوی ایرانی. همیشه بدرخشید.   بالابر ایرانی در استان قزوین رونمایی شد.