پرچم حرم حضرت زینب (س) در غرفه گروه صهبا نمایشگاه کتاب

مؤسسه «صهبا» یکی از غرفه‌داران سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است که پرچم حرم حضرت زینب (س) در میان کتاب‌های این غرفه خودنمایی کرده و مراجعان را به خود جذب می‌کند.

پرچم حرم حضرت زینب (س) در غرفه گروه صهبا نمایشگاه کتاب

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران توانا، مؤسسه «صهبا» یکی از غرفه‌داران سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است که پرچم حرم حضرت زینب (س) در میان کتاب‌های این غرفه خودنمایی کرده و مراجعان را به خود جذب می‌کند. حسن ادیب‌زاده مدیر بخش انتشارات مؤسسه ایمان جهادی صهبا، در این غرفه که غرفه گروه ایمان جهادی نام‌گذاری شده است، محصولات فرهنگی ـ مذهبی این انتشارات را به مراجعان معرفی کرده و توضیح می‌دهد. ادیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه توانا به پرچم حضرت زینب (س) اشاره کرد و گفت: استقبال افراد گوناگون از غرفه ما به حرمت پرچم حرم حضرت زینب(س) است. مردم با تیپ‌های مختلف می‌آیند، پرچم را می‌بوسند و ما عکس رهبر معظم انقلاب را به آن‌ها هدیه می‌دهیم. غرفه ما پر از عکس امام خامنه‌ای و کتب انقلابی و مذهبی است، اما مراجعین مذهبی و غیرمذهبی از غرفه ما دیدار و خرید کرده‌اند.

مدیر انتشارات صهبا ادامه داد: بعضی کتاب‌ها از بیانات مقام معظم رهبری هستند. لازمه تألیف آن‌ها حضور همیشگی در صحنه برای جمع‌آوری بیانات ایشان است. به همین دلیل تیمی برای جمع‌آوری این بیانات طراحی کرده‌ایم تا آن‌ها را مکتوب کرده و در قالب کتاب تنظیم کنند. وی ادامه داد: برخی کتاب‌ها نیز حول زندگی شخصی امام خامنه‌ای نوشته شده‌اند که نیاز به تحقیقات میدانی داشته است. همچنین کتاب‌هایی مانند: کتاب «تا خمینی شهر» که راجع به حاج عبدالله نوشته شده، کتاب «بر تبعید»، و یا برای کتاب‌های «مؤمن انقلابی» که هر کدام سه ـ چهار سال درباره‌ آن تحقیق کرده‌ایم و بعد به نگارش درآمده است. ادیب‌زاده پرفروش‌ترین کتاب انتشارات صهبا را «انسان ۲۵۰ ساله» معرفی کرد و گفت: پرفروش‌ترین کتاب‌های ما مثل هرسال «انسان ۲۵۰ ساله» و «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» و «چُغُک» است. مدیر این انتشارات گفت: کتاب‌های «مقاومت زینبیه» و حلقه اول کتاب انسان ۲۵۰ ساله در آینده‌ای نزدیک به چاپ خواهد رسید. انسان ۲۵۰ ساله حلقه دوم و سوم کتاب به چاپ رسیده است و این حلقه اول کتاب است که منتشر می‌شود. ادیب زاده در پایان خاطرنشان کرد: قیمت کتاب‌های صهبا در نمایشگاه طوری است که ما سودی از فروش آن دریافت نمی‌کنیم تا به مردم فشار نیاید. چرا که نگاه ما تجاری نبوده و به عشق مردم در نمایشگاه کتاب حضور پیدا کردیم. مراجعان می‌توانند برای مشاهده و خریداری کتاب‌های مؤسسه صهبا به راهرو ۱۴ غرفه ۱۰ شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) مراجعه کنند. پایان پیام/